Sukcesy naszych uczniów w konkursach międzyszkolnych

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w różnych konkursach organizowanych przez szkoły nakielskie oraz bydgoskie. Na początku grudnia ogłoszono wyniki plastycznego konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 26 z Bydgoszczy.

Zadaniem konkursu było wykonanie ilustracji do wybranej tajemnicy różańca świętego. Na konkurs wysłaliśmy 6 prac z czego 3 zostały wyróżnione. Były to prace: Marysi Liedke z kl. VII, Jakuba Tadycha z kl. V i Kacpra Kowalczyka z kl. I.

Kolejny konkurs, w którym wzięli udział nasi uczniowie był organizowany przez Kółko Misyjne „Comunnio” działające w Zespole Szkół nr 14 w Bydgoszczy. Był to już VIII Misyjny Konkurs Bożonarodzeniowy. Zadaniem uczniowie klas I- III było wykonanie kartki świątecznej nawiązującej do hasła konkursu „Dłonie jak skrzydła”- mój szkolny kolega z Libanu i Syrii. Na konkurs wysłaliśmy 9 prac z czego 4 prace zostały nagrodzone: I miejsce – Antek Smażyk z kl. III, II miejsce – Oskar Wojtczak z kl. II oraz dwa III miejsca – Dominik Komorowski i Jakub Wegner

Trzecim konkursem był ogłoszony przez Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 3 w Nakle konkurs plastyczny na wykonanie ozdoby Bożonarodzeniowej. Dwóch uczniów z klasy II: Oskar Wojtczak i Jakub Wegner zostali wyróżnieni.
Wszystkim naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

2026409
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1421
1553
7607
1947718
24351
40597
2026409

Your IP: 52.91.176.251
Server Time: 2019-02-15 19:29:12
finansowanie