Sukcesy naszych uczniów w konkursach międzyszkolnych

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w różnych konkursach organizowanych przez szkoły nakielskie oraz bydgoskie. Na początku grudnia ogłoszono wyniki plastycznego konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 26 z Bydgoszczy.

Zadaniem konkursu było wykonanie ilustracji do wybranej tajemnicy różańca świętego. Na konkurs wysłaliśmy 6 prac z czego 3 zostały wyróżnione. Były to prace: Marysi Liedke z kl. VII, Jakuba Tadycha z kl. V i Kacpra Kowalczyka z kl. I.

Kolejny konkurs, w którym wzięli udział nasi uczniowie był organizowany przez Kółko Misyjne „Comunnio” działające w Zespole Szkół nr 14 w Bydgoszczy. Był to już VIII Misyjny Konkurs Bożonarodzeniowy. Zadaniem uczniowie klas I- III było wykonanie kartki świątecznej nawiązującej do hasła konkursu „Dłonie jak skrzydła”- mój szkolny kolega z Libanu i Syrii. Na konkurs wysłaliśmy 9 prac z czego 4 prace zostały nagrodzone: I miejsce – Antek Smażyk z kl. III, II miejsce – Oskar Wojtczak z kl. II oraz dwa III miejsca – Dominik Komorowski i Jakub Wegner

Trzecim konkursem był ogłoszony przez Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 3 w Nakle konkurs plastyczny na wykonanie ozdoby Bożonarodzeniowej. Dwóch uczniów z klasy II: Oskar Wojtczak i Jakub Wegner zostali wyróżnieni.
Wszystkim naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

1911570
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
632
2199
5373
1818159
47721
54103
1911570

Your IP: 54.159.44.54
Server Time: 2018-11-21 08:13:32
finansowanie