UROCZYSTOŚCI

Uroczystości, święta szkolne i wydarzenia, konkursy, warsztaty, wyjazdy i wycieczki w

roku szkolnym 2016/2017

Miesiąc Propozycje, tematyka, zadania Osoba odpowiedzialna
Uroczystości, święta szkolne i wydarzenia

Wrzesień

  • Inauguracja roku szkolnego
  • Dożynki parafialne połączone z odpustem ku czci Matki Bożej Siewnej
  • Dzień Chłopca

Aleksandra Minda

Grażyna Kamińska

Wioletta Sobczak

Samorząd Uczniowski

Październik

  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Dzień Papieski w szkole i kościele
  • Rodzinny Festyn Integracyjny
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego
  • Wyjazd na grób Patrona Szkoły do Łobżenicy i na cmentarz do Nakła nad Notecią

Małgorzata Kornacka, Klaudia Krupicz

Grażyna Kamińska, Aleksandra Minda

Rada Rodziców, Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Wioletta Sobczak

Grażyna Kamińska i wychowawcy

Listopad

  • Święto Niepodległości
  • Udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości

* Poczet  sztandarowy

* złożenie wiązanek kwiatów

* zapalenie zniczy przy tablicach pamięci

  • Pasowanie na ucznia klasy I
  • Fotograf w szkole
  • Andrzejki
  • Wieczornica patriotyczna „Skąd nasz ród”
  • Dzień pluszowego misia w przedszkolu połączone z akcją czytelniczą „Starsze koleżanki czytają przedszkolakom”

Aleksandra Minda, Magdalena Werner, Natalia Mirosławska

Wioletta Sobczak

Natalia Mirosławska

Wychowawcy klas

Grażyna Kamińska, Aleksandra Minda, Małgorzata Kornacka, Klaudia Krupicz, Magdalena Werner

Grażyna Kamińska, Aleksandra Jankowska

Grudzień

  • Mikołajki
  • Kiermasz świąteczny i kiermasz książki
  • Jasełka
  • Wigilie w klasach

Aleksandra Minda, Magdalena Werner, Natalia Mirosławska

Grażyna Kamińska, Małgorzata Kornacka

Aleksandra Jankowska, Małgorzata Kornacka, Aleksandra Minda

Wychowawcy klas

Styczeń

  • Wspólne kolędowanie
  • Dzień Babci i Dziadka
  • Bale Karnawałowe w klasach „0” – III i IV – VI
  • Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę
  • Ferie zimowe

Aleksandra Minda, Natalia Mirosławska

Justyna Smażyk, Natalia Mirosławska

wychowawcy klas

Małgorzata Kornacka

Każdy nauczyciel po 1 dniu

Luty

  • Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I
  • Walentynki Koncert Życzeń
  • Cała Polska czyta dzieciom
  • XVIII Bal Charytatywny NSP Olszewka

Grażyna Kamińska

Natalia Mirosławska i Klaudia Krupicz

Grażyna Kamińska

Rada Rodziców

wszyscy nauczyciele

Marzec

  • Dzień Kobiet
  • Dzień Samorządności – pierwszy dzień wiosny
  • Dzień Świętego Patryka ”Saint Patric Day”

Wioletta Sobczak

Renata Strugała-Wiśniewska

Wioletta Sobczak

Renata Strugała-Wiśniewska

Klaudia Krupicz

Kwiecień

  • Poranek wielkanocny
  • Rekolekcje wielkopostne
  • Światowy Dzień Ziemi
  • Międzynarodowy  Dzień Książki dla dzieci
  • Dzień języka angielskiego – tradycja „Egg hunt” – poszukiwanie czekoladowych jajeczek

Małgorzata Kornacka, Grażyna Kamińska

Grażyna Kamińska

Wioletta Sobczak

Samorząd Uczniowski

Grażyna Kamińska

Klaudia Krupicz

Maj

  • Obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
  • Poczet sztandarowy na Gminnych Obchodach Święta 3 Maja
  • Dzień brytyjski „British Day”
               

Wioletta Sobczak , Samorząd Uczniowski

Klaudia Krupicz

Czerwiec

  • Dzień Dziecka
  • Dzień Sportu
  • Przywitanie z przyszłymi przedszkolakami i nowymi uczniami klasy I i ich rodzicami
  • Uroczyste pożegnanie wychowawcy z uczniami klasy III
  • Zakończenie roku szkolnego

Wychowawcy klas

Renata Strugała-Wiśniewska

Aleksandra Jankowska

Justyna Smażyk

Wioletta Sobczak, Natalia Mirosławska

Konkursy
Wrzesień
  • Konkurs Plastyczny „Tajemnice różańcowe w obrazach”

Grażyna Kamińska

Październik
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Przedmiotowe Konkursy Kuratora
  • Szkolny konkurs na wiersz/rymowankę o naszej szkole „Szkoła moja…”
  • Szkolny konkurs plastyczny pn. „Bezpieczna droga do szkoły”

Wioletta Sobczak

Grażyna Kamińska

Wioletta Sobczak i nauczyciele matematyki i przyrody

Natalia Mirosławska

Magdalena Werner

Listopad
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • „Alfik Matematyczny” 25 listopada br.

Wioletta Sobczak

Grażyna Kamińska

Natalia Mirosławska

Grudzień
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Konkurs Plastyczny „Trzej Królowie”

Wioletta Sobczak

Grażyna Kamińska

Grażyna Kamińska

Styczeń
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
  • Konkurs recytatorski o tematyce „Dokarmiamy ptaki”
  • Szkolne dyktando dla klas IV-VI

Wioletta Sobczak,

Grażyna Kamińska

Aleksandra Minda, Grażyna Kamińska

Małgorzata Kornacka

Wioletta Sobczak

Luty
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Konkurs biblioteczny dla klas I- III
  • Konkurs czytania baśni w języku angielskim dla klas IV-VI

Wioletta Sobczak,

Grażyna Kamińska

Grażyna Kamińska

Klaudia Krupicz

Marzec
  • Szkolny Konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Szkolny konkurs profilaktyczny
  • Szkolny konkurs matematyczny „Supełek’ dla klas I-III
  • Konkurs recytatorski w języku angielskim dla klas I-III

Wioletta Sobczak,

Grażyna Kamińska

Magdalena Werner

Natalia Mirosławska

Klaudia Krupicz

Kwiecień
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Szkolny konkurs przyrodniczy „Cztery pory roku” dla klas I-III
  • Szkolny konkurs języka niemieckiego „Mistrz języka niemieckiego” – IV edycja
  • Szkolny konkurs profilaktyczny I-III

Wioletta Sobczak,

Grażyna Kamińska

Natalia Mirosławska

Agnieszka Jakś-Jankowska

Magdalena Werner

Maj
  • Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • Dyktando Szkolne dla klas IV-VI
  • Szkolny konkurs profilaktyczny IV-VI
  • Szkolny konkurs o kulturze i zwyczajach krajów anglojęzycznych dla klas IV-VI

Wioletta Sobczak,

Grażyna Kamińska

Wioletta Sobczak

Magdalena Werner

Klaudia Krupicz

Czerwiec
  • Finał Szkolnego konkursu czytania ze zrozumieniem pn. „Wiem co czytam i rozumiem” dla kl. IV-VI
  • X Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej
  • IX Międzydekanalny Festiwal Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu”

Wioletta Sobczak,

Grażyna Kamińska

Grażyna Kamińska,

Małgorzata Kornacka,

Magdalena Werner i

chętni nauczyciele

Warsztaty
Wrzesień
  • Warsztaty przyrodnicze w Myślęcinku

Małgorzata Kornacka

Październik - kwiecień
  • Warsztaty rękodzielnicze

Grażyna Kamińska i

Małgorzata Kornacka

Elżbieta Mirosławska

Styczeń
  • Feryjne robótki ręczne

Grażyna Kamińska i

Małgorzata Kornacka

Wyjazdy i wycieczki
Październik
  • Wyjazd na cmentarz do Nakła i na grób Patrona Szkoły do Łobżenicy

Grażyna Kamińska i

Wychowawcy klas

Listopad
  • Wyjazd do Nakielskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne klasy „0” - VI
Wioletta Sobczak i Aleksandra Minda
Grudzień
  • Spotkanie z Mikołajem – wyjazd na halę „Łuczniczki”  do Bydgoszczy
  • Spektakl muzyczny pt. „Bogowie, Herosi” dla kl. IV-VI, NOK Nakło nad Not.

Grażyna Kamińska i

chętni nauczyciele

Wioletta Sobczak

Luty
  • Wyjazd na halę sportową do Paterka
  • Wyjazd na basen
nauczyciele
Maj
  • Wyjazd do Państwowej Straży Pożarnej w Nakle
Małgorzata Kornacka
Czerwiec
  • Wyjazd na Rożopole do Bydgoszczy na Dzień Dziecka organizowany przez Caritas Diecezji Bydgoskiej
  • Wycieczka klasowa uczniów  klas IV-VI Warszawa
  • Wycieczka klasowa uczniów  klas

„0” – III

  • Wyjazd letni w góry dla chętnych uczniów

Grażyna Kamińska i

chętni nauczyciele

Wioletta Sobczak

Justyna Smażyk

Wioletta Sobczak

 

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

1680895
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2107
1609
5879
1608137
27977
47912
1680895

Your IP: 54.145.103.69
Server Time: 2018-06-21 23:42:52
finansowanie