Nauczyciele i Pracownicy NSP Olszewka

 KADRA PEDAGOGICZNA NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OLSZEWCE

IM.  JÓZEFA BLECHACZA. Rok szkolny 2016/2017


1. Mirosławska Elżbieta – dyrektor
2. Jankowska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, rewalidacja, wychowawca oddziału przedszkolnego
3. Jakś – Jankowska Agnieszka – j. niemiecki
4. Kamińska Grażyna – religia, przyroda, bibliotekarz
5. Kornacka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wychowawca kl. II
6. Krupicz Klaudia – j. angielski
7. Łakomska Wioletta – wychowawca świetlicy, rewalidacja
8. Minda Aleksandra – muzyka, plastyka, rewalidacja, nauczyciel wspomagający, logopeda, wychowawca kl. IV
9. Mirosławska Natalia – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I
10. Mruk – Horodecka Kornelia – matematyka, rewalidacja
11. Pater Ewa – matematyka
12. Pedziński Jacek – historia
13. Smażyk Justyna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III
14. Sobczak Wioletta – j. polski, rewalidacja, wychowawca kl. VI
15. Strugała – Wiśniewska Renata – wychowanie fizyczne, informatyka, instruktor pływania, wychowawca kl. V
16. Werner Magdalena – pedagog, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
17. Jankowska Joanna – trener tenisa ziemnego

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI


1. Marczewska Agnieszka – księgowa
2. Gordon – Stoltman – referent biurowy
3. Poła Wanda – sprzątaczka
4. Szostak Agnieszka – sprzątaczka

 

Grono Pedagogiczne i Pracownicy w roku szkolnym 2015/2016

I. Kadra pedagogiczna:
1. Tadych-Manuszewska Bernadeta - dyrektor - przyroda, plastyka D-1
2. Mirosławska Elżbieta - społeczny zastępca dyrektora - nauczanie wczesnoszkolne, technika, oligofrenopedagogika M-1, wychowawca klasy III
3. Kamińska Grażyna - religia, biblioteka, oligofrenopedagogika, wychowanie do życia w rodzinie D-1
4. Kornacka Małgorzata - nauczanie wczesnoszkolne, oligofrenopedagogika M-1, wychowawca klasy I
5. Jankowska Aleksandra - nauczanie wczesnoszkolne - kl. „0" M-1, wychowawca klasy „O"
6. Strugała-Wiśniewska Renata – wych. fiz., informatyka D-1, wychowawca klasy IV, instruktor pływania
7. Łakomska Wioletta – oligofrenopedagogika, świetlica M-1
8. Sobczak Wioletta - j. polski, oligofrenopedagogika- tyflopedagogika D-1, wychowawca klasy V i VI
9. Joanna Pioterek-Ślubowska - j. angielski, n-l stażysta
10. Smażyk Justyna - nauczanie wczesnoszkolne – K-1, gimnastyka korekcyjna,
11. Minda Aleksandra - muzyka, logopedia, świetlica, oligofrenopedagogika, K-1, nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca kl. II
12. Jakś-Jankowska Agnieszka - j. niemiecki, M-1
13. Chwiłka Bartłomiej - historia, D-1
14. Werner Magdalena - świetlica, oligofrenopedagogika K-2
15. Kornelia Mruk-Horodecka – matematyka w klasie V, D-1

16. Arkadiusz Kamiński - matematyka w klasie VI, D-1
17. Piotr Zwoliński - trener tenisa ziemnego, sezonowo
18. Bogusława Kopras - instruktor nauki pływania
19. Ewa Burzyńska - psycholog

20. Natalia Mirosławska, nauczanie wczesnoszkolne z terapią, n-l stażysta

II. Administracja:

18. Marczewska Agnieszka - główny księgowy
19. Gordon - Stoltman Donata – samodzielny referent biurowy

III. Obsługa:
21. Szostak Joanna – sprzątaczka,
22. Schlak Regina - sprzątaczka,
23. Vladimirov Vladimir- konserwator, woźny,

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grono Pedagogiczne i Pracownicy w roku szkolnym 2014/2015

I. Kadra pedagogiczna:
1. Tadych-Manuszewska Bernadeta - dyrektor - przyroda, plastyka D-1
2. Mirosławska Elżbieta - społeczny zastępca dyrektora - nauczanie wczesnoszkolne - kl. II, technika, oligofrenopedagogika M-1, wychowawca klasy II
3. Kamińska Grażyna - religia, biblioteka, oligofrenopedagogika, wychowanie do życia w rodzinie D-1
4. Kornacka Małgorzata - nauczanie wczesnoszkolne - kl. III, oligofrenopedagogika M-1, wychowawca klasy III
5. Jankowska Aleksandra - nauczanie wczesnoszkolne - kl. „0" M-1, wychowawca klasy „O"
6. Strugała-Wiśniewska Renata – wych. fiz., informatyka D-1, wychowawca klasy VI
7. Łakomska Wioletta – matematyka w klasach V i VI, pedagogika opiekuńcza, oligofrenopedagogika, świetlica M-1
8. Sobczak Wioletta - j. polski, oligofrenopedagogika- tyflopedagogika D-1, wychowawca klasy IV
9. Hoppe-Sójka Daria - j. angielski, M-1, wychowawca klasy V
10. Smażyk Justyna - nauczanie wczesnoszkolne – kl. I, K-1, gimnastyka korekcyjna, wychowawca klasy I
11. Minda Aleksandra - muzyka, logopedia, świetlica, oligofrenopedagogika, K-1
12. Jakś-Jankowska Agnieszka - j. niemiecki, M-1
13. Chwiłka Bartłomiej - historia, D-1
14. Werner Magdalena - świetlica, oligofrenopedagogika K-2
15. Kornelia Mruk-Horodecka – matematyka w klasie IV, D-1
16. Zwoliński Przemysław – trener tenisa - sezonowo
17. Piotr Zwoliński - instruktor nauki pływania
18. Bogusława Kopras - instruktor nauki pływania
19. Ewa Burzyńska - psycholog


II. Administracja:

18. Marczewska Agnieszka - główny księgowy
19. Gordon - Stoltman Donata – samodzielny referent biurowy

 

III. Obsługa:
21. Szostak Joanna – sprzątaczka,
22. Schlak Regina - sprzątaczka,
23. Vladimirov Vladimir- konserwator, woźny,

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

1945685
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1183
932
6280
1871914
18158
63678
1945685

Your IP: 52.91.185.49
Server Time: 2018-12-14 19:37:50
finansowanie