Dzień Kobiet na wesoło

dzień kobiet 2020-13W piątek, 6 marca w naszej szkole obchodzono Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ponieważ piątek, zgodnie z naszym statutem szkoły, jest dniem bez mundurku, nasi chłopcy przyszli do szkoły w koszulach zdobionych przez krawat lub muchę, zaś dziewczynki w pięknych odświętnych strojach. W każdej klasie już na początku tygodnia pojawiły się okolicznościowe gazetki ścienne wykonane przez chłopców. Program artystyczny został przygotowany przez „Siedmiu Wspaniałych” z klasy VIII, czyli Kacpra Hołysza, Kacpra Szpejankowskiego, Miłosza Figata, Grzegorza Horodeckiego, Oliwiera Gierczyńskiego, Mateusza Koperdę i Oskara Pogodę. Nad całością czuwały panie: Magdalena, Werner, Renata Strugała-Wiśniewska i Wioletta Sobczak. Przygotowany program rozbawił uczestników spotkania. Chłopcy obdarowali każdą Panią pracującą w naszej szkole kwiatkiem, odznaką oraz dedykowana piosenką, zaś dziewczynki otrzymały słodkiego wafelka. Na koniec spotkania chłopcy zaprezentowali taniec, który wzbudził najwięcej emocji. Całe spotkanie rozpoczęła dyrektor szkoły pani Aleksandra Minda, która zaprosiła wszystkich do obejrzenia programu oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom, a na koniec podziękowała za przygotowanie dzisiejszego spotkania.

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

3951457
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
630
580
2931
3884425
1210
43117
3951457

Your IP: 34.239.154.240
Server Time: 2022-12-02 19:21:34
finansowanie