Jubileuszowy Bal Charytatywny

XX bal charytatywny-8W lutym Rada Rodziców działająca przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Olszewce zorganizowała XX Bal Charytatywny. Tegoroczny bal uświetnił występ Zespołu Folklorystycznego „Krajna” oraz uczeń naszej szkoły, Mateusz Klimek, który wcielił się w rolę „Mariolki” z kabaretu Paranienormalni. Bal odbył się w Starej Stodole w Olszewce, zaś zabawę poprowadził Wojciech Jerzy Szachnowski, który świetnie zabawiał zebranych gości. Bal otworzyła: pani dyrektor Elżbieta Mirosławska, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza pan Ryszard Kamiński oraz pani Barbara Rybacka przedstawiciel Rady Rodziców. Zabawa trwała do godziny 4.00.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli organizację balu poprzez ufundowanie fantów:
Państwu Monice i Adamowi Wilińskim, Magdalenie i Przemysławowi Manikowskim, Aldonie i Sławomirowi Płotka, Kindze Urbańskiej, Justynie i Przemysławowi Gwizdała, Katarzynie i Eugeniuszowi Bielkiewicz, Lidii i Andrzejowi Tadych, Monice i Grzegorzowi Tadych, Irenie i Romanowi Kowalczyk, Joannie i Pawłowi Klimek, Monice i Piotrowi Szpejankowskim, Katarzynie i Eugeniuszowi Talaśka, Justynie i Arkadiuszowi Dorosz, Barbarze Rybackiej, Darii i Grzegorzowi Cynarzewskim, Rodzicom klasy VII, Panom Łukaszowi Horodeckiemu i Dariuszowi Wiśniewskiemu oraz Zakładowi Optycznemu „Optyk”, PPHU „Malina”, Gabinetowi Fizjoterapii – „Agmed” Agnieszka Leppert, sklepowi DRUK s.c., DEKORATORNI Angela Kitowska, sklepowi ADAM, firmie ALEKSANDRA, drogerii NATURA, firmie ABC REKLAMY, ogrodnictwu Krzysztof Bielicki, kwiaciarni EWA, zakładowi fotograficznemu FOTOGRAM Jacek Tomasz, kwiaciarni DALIA, sklepowi MERWES Wiesław Siewkowski oraz sklepowi DOM CHLEBA Agnieszka i Marcin Jankowscy.
Dzięki zaangażowaniu Rodziców, Sponsorów i Nauczycieli udało się kolejny raz zorganizować wspaniałą zabawę. Do zobaczenia za rok.

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

2076475
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
650
2313
2963
2004173
27770
46647
2076475

Your IP: 34.236.145.124
Server Time: 2019-03-19 06:32:09
finansowanie