A wkoło było czerwono

walentynki-712 luty w naszej szkole był dniem, kiedy na szkolnym korytarzu królowała muzyka, babeczki i kolor czerwony. Wszystko to za sprawą zbliżających się Walentynek. Z tej okazji każda klasa została pięknie przystrojona, ponadto uczniowie rywalizowali o uzyskanie nagrody w konkursie na najpiękniejszą walentynkową dekorację. Przerwy w tym dniu zostały urozmaicone piosenkami, które dedykowali sobie uczniowie oraz nauczyciele.

Swojej sympatii lub przyjacielowi można było podarować zakupioną babeczkę z serduszkiem. Dochód ze sprzedaży babeczek został przeznaczony na cele Szkolnego Koła Caritas.
Wszyscy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, którzy włączyli się w całą akcję bawili się świetnie.

Swoją drogą, ciekawe dlaczego Święty Walenty, dziś kojarzony głównie z patronem zakochanych otacza też swoją opieką osoby chore psychicznie i cierpiące na epilepsję… :)

Wyniki konkursu na najpiękniejszą klasę walentynkową:

w kategorii klas 0 - III

I miejsca: klasa I, klasa III i klasa "0"

II miejsce: klasa II

w kategorii klas IV - VI

I miejsce: klasa V

II miejsce: klasa IV

III miejsce: klasa VINagrodzone klasy otrzymały gry, które będą mogli wykorzystać na godzinie wychowawczej lub podczas przerw.

Organizatorami Dnia Walentynkowego w szkole były panie: Natalia Mirosławska i Joanna Pioterek-Ślubowska.

 

Wyszukiwanie na stronie

logo stow

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Gościliśmy:

5465100
Dziś
Wczoraj
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1947
5277
7224
5375413
1947
94846
5465100

Your IP: 216.73.216.157
Server Time: 2025-07-01 17:40:38
finansowanie